First lot Previous lot Lot 780 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:780
Book nr:26610
Author:[FERWERDA]
Title:De Honig-bije
Town:Leeuwarden
Publisher:Abraham Ferwerda
Year:1765-69
Description:4 (van 6) dln. in 2 vols. in-8į, [8], 189, [7], 180, [4] pp + [2], 172, [4], 177, [3] pp, titelvignet op elke titel, met 9 (van 12) uitv. platen. Ontbreken pp. 177-178 van deel 1, hoek gescheurd met verlies van pp. 143-144 van dl 2. Bindfouten en vlekken. Met gedichten van P. de Groot, Van Winter, Mauricius, Hoogvliet e.a. Halfleder uit de tijd, versleten, met verlies van leder aan bovenste kapitaal van vol. 2, niet uniform, vol. 2 is kleiner
Note:Abraham Ferwerda (1716-1783) was de stichter van de Leeuwarder Courant in 1754. Zeldzame eerste editie.
Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven
Price:€140 - €220
Sellingprice:€400