First lot Previous lot Lot 762 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:762
Book nr:26633
Author:[DUMONT, Charles-Henri-Frederic ; DAUBENTON, Antoine-Grégoire]
Title:Nieuwe stijl of handboek der deurwaarders. Naar den 6den druk uit het fransch vertaald, veel vermeerderd en verbeterd
Publisher:H. Gartman en J. Allart
Year:1812
Description:In-8°, VIII, XI, 627 pp, enkele bleekroze vlekken op de eerste bladen. Genaaid, groene kartonnen kaften
Note:Provenance: Bibliotheek Mariënhage Eindhoven
Price:€70 - €90
Sellingprice:€70
First lot Previous lot ... 758 | 759 | 760 | 761 | 762 | 763 | 764 | 765 | 766 ... Next lot Last lot