First lot Previous lot Lot 761 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:761
Book nr:26691
Author:[COURT, Johan de la]
Title:Consideratien van Staat, Ofte Politike Weeg-Schaal : waar in met veele, Reedenen, Omstandigheden, Exempelen en Fabulen wert overwogen ; Welke forme der Regeeringe, in speculatie gebout op de practijk, onder de menschen de beste zy
Publisher:Joan. Cyprianus vander Gracht
Year:1662
Description:In-12į, [24], 672 pp, gegraveerde allegorische titel, 2 uitv. platen (de Raad van VenetiŽ, stembussen), watervlekken. Vol perkament band uit de tijd, met opstaande randen, titel in inkt op de rug
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven. Political work describing the composition of various governments by Johan de la Court
Price:€180 - €240
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 757 | 758 | 759 | 760 | 761 | 762 | 763 | 764 | 765 ... Next lot Last lot