First lot Previous lot Lot 760 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:760
Book nr:26693
Author:[COURT, Johan de la]
Title:Consideratien van Staat, Ofte Politike Weeg-Schaal
Publisher:Jacob Vockerts
Year:1661
Description:In-12į, [24], 572 pp, gegraveerde allegorische titel, zonder de 2 uitv. platen. Samengebonden met: id. Historie der Gravelike Regering in Holland, waer by is gevoegd de Oorsprong der Nederlandse Troublen. [12], 233, [3] pp, gegraveerde titelpagina. Enkele roestvlekjes.
Vol perkament band uit de tijd, scharnieren gebroken, met opstaande randen, titel in inkt op de rug, vervuilde band
Note:Provenance: Bibliotheek MariŽnhage Eindhoven. Political work describing the composition of various governments by Johan de la Court
Price:€140 - €240
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 756 | 757 | 758 | 759 | 760 | 761 | 762 | 763 | 764 ... Next lot Last lot