First lot Previous lot Lot 643 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:643
Book nr:26197
Author:[RECHT] GHEEROLFFS
Title:Stijl van procederen in den raede van Vlaenderen
Year:1789
Description:In-8, 209 pp, handschrift in bruine inkt, regelmatig en leesbaar. Index achterin. Gebonden in gemarmerd kalfsleder, vergulde filets op de platten, gladde rug versierd met goud, wat gewreven, de titel op de rug is de titel van het eerste hoofdstuk 'Commissie van bevelen'. Gemarmerde schutbladen
Price:€50 - €80
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 | 645 | 646 | 647 ... Next lot Last lot