First lot Previous lot Lot 640 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:640
Book nr:26129
Author:[LENDELEDE]
Title:Ledenboek van de Kolveniersgilde van Sint-Barbara te Lendelede
Town:Lendelede
Year:1769-1829
Description:In-f°, (31 x 19,5 cm), 104 ff. Handschrift op papier. Ledenboek van de kolveniersgilde of confrérie van Sint-Barbara te Lendelede met afschrift van de stichtingsakte uit 1769, gildereglement uit 1774, rekeningen. Met verschillende borderellen en nota's als bijlage. Gebonden in eigentijdse perkamenten band op kartonnen platten met 4 ribben. In inkt op het voorplat: 'Confrerie van de Bosseniers H. Barbara Lendelede'. Band is wat beschadigd en boekblok iets vervuild
Note:Ex libris Carlo De Poortere
Price:€300 - €500
Sellingprice:€340
First lot Previous lot ... 636 | 637 | 638 | 639 | 640 | 641 | 642 | 643 | 644 ... Next lot Last lot