First lot Previous lot Lot 578 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:578
Book nr:26886
Author:[ZUIDELIJKE NEDERLANDEN]
Title:Nieuwe kaart der Oostenrijksche Nederlanden met een gedeelte van Vrankrijk, den Elsas, & &
Description:Kopergr. kaart (30.5 x 47.5 cm) met hand gekl. in de tijd en geplooid. Schade in witte marges. Amsterdam, M. Langeveld, 1792. Bijgevoegd: 'Carte de France divisée en 83 départements'. Kopergr. kaart (48 x 62 cm) ged. handgek. in de tijd. Hersteld scheurtje. A'dam, Covens & Fils, eind 18de eeuw. + één andere. Samen: 3 kaarten
Note:Herkomst: Bibliotheek Mariënhage, Eindhoven
Price:€80 - €120
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 574 | 575 | 576 | 577 | 578 | 579 | 580 | 581 | 582 ... Next lot Last lot