First lot Previous lot Lot 569 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:569
Book nr:26570
Author:[WAASLAND]
Title:Kadastrale kaarten Gemeente Belcele
Description:Set van 10 kaarten (c 70 x 100 cm) met iets aquarel bijgekleurd. Uitgegeven door P. Gerard (inspecteur v.h. Kadaster) c 1860 en voorzien van zijn handtekening. Sommige kaarten ingescheurd in middenplooien en andere kleine gebreken. Bijgevoegd: originele leger in folio formaat (32 pp). Goed set
Price:€280 - €360
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 565 | 566 | 567 | 568 | 569 | 570 | 571 | 572 | 573 ... Next lot Last lot