First lot Previous lot Lot 540 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:540
Book nr:26560
Author:[KNOKKE] - POPP
Title:Plan parcellaire de la Commune de Knocke avec les mutations publiť avec l'autorisation du Gouvernement et sous les auspiees de Monsieur Mercier
Town:Bruge
Publisher:P.C. Popp
Year:c 1860
Description:Lithogr. kaart (73 x 175 cm), grensgekleurd met aquarel in de tijd. Mooie cartouche links onder. Gemonteerd op linnen in de tijd en zeer goed bewaard (rol).
Price:€380 - €600
Sellingprice:€2600
First lot Previous lot ... 536 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 | 542 | 543 | 544 ... Next lot Last lot