First lot Previous lot Lot 537 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:537
Book nr:26559
Author:[HULST]
Title:Projet van Hülst (1748)
Description:Anonieme handgetekende en met aquarel afgewerkte kaart (90 x 110 cm en zijkaartje 38 x 29 cm) met de zeer gedetailleerde afbeelding van de vestigingswerken. Met enkele kleine herstellingen, maar in zeer goede staat. Kaart uit midden 18de eeuw
Price:€400 - €800
Sellingprice:€750
First lot Previous lot ... 533 | 534 | 535 | 536 | 537 | 538 | 539 | 540 | 541 ... Next lot Last lot