First lot Previous lot Lot 528 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:528
Book nr:26874
Author:[GENT]
Title:Vue de St. Bavon prise du quai de l'Abattoir
Description:Aquarel (18 x 25 cm) van anonieme kunstenaar, c 1850 (?). Ingelijst in lijst uit periode. Bijgevoegd: VANDERHAEGHEN, H. 'Rabot'. Aquarel (17 x 27 cm) get. links onder. Ingelijst in de periode (c. 1860 ?). Samen: 2 stuks
Price:€220 - €300
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 524 | 525 | 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | 531 | 532 ... Next lot Last lot