First lot Previous lot Lot 527 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:527
Book nr:27113
Author:[GENT]
Title:Vue de l'entrée de la ville de Gand par la porte de Courtrai (c 1810)
Description:Aquarel (21 x 41 cm), anoniem, wat verkleurd, enkele kleine scheurtjes in marge. Ingelijst in vergulde lijst. Bijgevoegd: 'Ancienne Halle batie en 1424 & St. Bavon à Gand'. Litho (29 x 23 cm) met hand gekleurd in de tijd, wat verbruind. Ghémar. Bxl, Degobert, c 1840. Ingelijst. + 'Façade de la salle de Spectacle à Gand'. Litho (28 x 21.5 cm) met hand gekleurd in de tijd, wat verbruind, c 1840. Borremans. Bxl, Degobert, c 1840. Ingelijst. Samen: 3 stuks
Price:€240 - €360
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 523 | 524 | 525 | 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | 531 ... Next lot Last lot