First lot Previous lot Lot 521 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:521
Book nr:26884
Author:[GELDERLAND]
Title:Novissima comitatus Zutphaniae
Description:Kopergr. kaart (47 x 56 cm) met hand gekleurd in de tijd. A'dam, Nic. Visscher, eind 17de eeuw. Bijgevoegd: 'Nieuwe kaart van 't kwartier Zutphen'. Kopergr. kaart (34 x 39.5 cm) met hand gekl. in de tijd. Middenvouw met kl. hersteld scheurtje. A'dam, Tirion, c1750. + 'Het Graefschap Zutphen'. Kopergr. kaart (22.5 x 27 cm) met hand gekl. in de tijd. A'dam, Blaeu, c1650 (volledig met Nederl. tekst). Samen: 3 kaarten
Note:Herkomst: Bibliotheek MariŽnhage, Eindhoven
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 517 | 518 | 519 | 520 | 521 | 522 | 523 | 524 | 525 ... Next lot Last lot