First lot Previous lot Lot 1000 from 1045 Next lot Last lot
Lot nr:1000
Book nr:26627
Author:[WAGENAAR, Jan]
Title:Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden; agtste deel, zynde het vervolg der beschryving van Holland
Publisher:Isaak Tirion
Year:1750
Description:In-8°, [10], 638, [26] pp. Met gegrav. titel, 4 uitv. kaarten, 1 uitv. plan (Woerden). Watervlekken.
Gevolgd door: Tegenwoordige staat der Vereenigde Nederlanden; negende deel, behelzende eene beschryving van Zeeland. Amsterdam, Tirion, 1751.
In-8°, [16], 435, [11] pp, gegrav. titel, uitv. kaart, stadspallen van Middelburg en Zierikzee, een plaat de Oude Kerk te Middelburg. (10 zichten ontbreken). Roestvlekken, sommige bladen komen los.
Beide in vol kalfsleder uit de tijd, rug met ribben, gespikkelde sneden
Note:Provenance: Bibliotheek Mariėnhage Eindhoven, bibl. Witmarsum
In de reeks: Hedendaagsche historie of Tegenwoordige staat van alle Volkeren
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 996 | 997 | 998 | 999 | 1000 | 1001 | 1002 | 1003 | 1004 ... Next lot Last lot