First lot Previous lot Lot 299 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:299
Book nr:24983
Author:[TEKENINGEN]
Title:Studies van vrouwelijke naakten
Description:Verzameling van 7 pasteltekeningen, op verschillende formaten, niet gesigneerd. Bijgevoegd 9 houtskooltekeningen, verschillende formaten, niet gesigneerd. Plus een aquarel, een schets van een brug en nog een pasteltekening. Samen: 19 stuks, alle uit het archief van Albert Goethals
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 295 | 296 | 297 | 298 | 299 | 300 | 301 | 302 | 303 ... Next lot Last lot