First lot Previous lot Lot 293 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:293
Book nr:25612
Author:ENSOR, James
Title:De duivels Dzitts en Hihanox leiden Christus naar de hel
Description:Helio (15 x 19 cm) door E. AUBRY naar Ensor. Getekend Ensor in de plaat rechts onder (1886). Bijgevoegd: 'De molenduivel'. Vernis mou (?) in sanguine uit 1934. Getekend rechts onder in de plaat. Ingelijst in vergulde kader. (Taevenier 133). Samen: 2 stuks
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 | 297 ... Next lot Last lot