First lot Previous lot Lot 292 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:292
Book nr:25799
Author:COLLAERT, Adriaen (1560-1618)
Title:Falco - Phasianus + Gallina Africana - Picae Flandariae genne
Description:Drie kopergravures (c12.5 x 18.5) met de hand gekleurd. Antwerpen, c 1580. Uit de reeks: 'Avium vivae icones'. Alles uniform ingelijst in vergulde lijstjes. Bijgevoegd: 'Cincia piccola en Lodala cappellaccia'. Kopergr. uit 19de eeuw. Ingelijst. Samen: 4 stuks
Price:€160 - €200
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 | 295 | 296 ... Next lot Last lot