First lot Previous lot Lot 290 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:290
Book nr:25901
Author:VAN HERREWEGHEN, Hubert
Title:De gemsbok
Town:Brussel
Publisher:Cultura Brussel
Year:1995
Description:Gr. 8, 83 + [5] pp. In origin. uitgeverskaft en zwart linnen foedraal. Beperkte oplage van 200 genumm. en gesign. exx. (n 33). Bijgevoegd: id. Fazant. Kwatrijenen van Hubert van Herreweghen, tekeningen van Maurits van Saene. Brussel, Cultura, 1985. In-f, beperkte gen. oplage ter gelegenheid van de 65ste verjaardag van de twee vrienden-kunstenaars, dit is nummer 181/200, gesigneerd door de dichter en de kunstenaar. Luxueuze witte halflinnen band, foedraal. + Roland JOORIS. Roger Raveel en Beervelde. Tielt, uitg. Veys, 1979. In-f, 136 pp, met ill. in kleur en z/w. Witte kunstlederen band, gedeeltelijk vergeeld. (samen: 3 vol.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 286 | 287 | 288 | 289 | 290 | 291 | 292 | 293 | 294 ... Next lot Last lot