First lot Previous lot Lot 276 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:276
Book nr:25948
Author:[UILENSPIEGEL]
Title:Vermakelijke lotgevallen van Tijl Uilenspiegel. Geillustreerd door de heeren Lauters, Bake, Gretser, Ten Kate, enz
Town:'s Gravenhage
Publisher:Ned. Maatsch. van Schoone Kunsten
Year:1841
Description:In-8, front, [8], 250 pp met ill. Oude stempel op titelpagina en op p. 3. Roestvlekjes. Oude halflinnen band, titel verguld op de rug
Price:€50 - €70
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 272 | 273 | 274 | 275 | 276 | 277 | 278 | 279 | 280 ... Next lot Last lot