First lot Previous lot Lot 265 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:265
Book nr:25967
Author:PAYSEN PETERSEN, Georg
Title:Till Eulenspiegels lustige Streiche, für die Jugend neu bearbeitet. Fünfte Auflage
Town:Stuttgart
Publisher:Loewes Verlag Ferdinand Carl
Year:s.d.
Description:In-4°, 94 + [2] pp, met 6 chromo's en 17 z/w tekeningen van Professor Eugen Klimsch. Enkele marg. vlekjes, stempel op schutblad. Mooie uitgeversband met rug in linnen met goudstempeling, kleurillustratie op voorplat. Bijgevoegd: Till Eulenspiegel, seine Schwänke, Schurren und Streiche für die Jugend ausgewählt und wiederzählt von J.J. Anders. Berlin, Weichert, [1937]. In-8°, 80 pp, uitgeversband met een tekening in kleur van Bombach. + Till Eulenspiegels lustige Streiche, für die Jugend neu bearbeitet von Georg Paysen Petersen. Stuttgart, Loewes Verlag Ferdinand Carl. Vierte Auflage. In-8°, 98 pp, uitgeversband met kleurillustratie op de kaft + 5 andere in het Duits (samen: 8 vol.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 ... Next lot Last lot