First lot Previous lot Lot 236 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:236
Book nr:14412
Author:[DEBRUYNE, Gustaaf] HORNOIS, Gerard de
Title:Mijn poppenkast. Typoscript en tekeningen
Description:In-4, 79 getypte bladen met 28 originele pentekeningen van Gustaaf de Bruyne (1914-1981), geplakt op blauw papier. Verder nog vele foto's in z/w geplakt op bruin papier. Gemonteerd in een album.
De gedrukte versie van het boek bijgevoegd. Leuven, Davidsfonds, 1943. In-8, 168 pp, ill. in z/w, gebrocheerd, goed exemplaar
Note:"Na een korte geschiedenis van het poppenspel in Europa en Vlaanderen volgt een vurig pleidooi om Tijl Uilenspiegel als "hoofdman van het poppenvolkje" te omarmen. Het tweede deel van het boek bevat praktische instructies om zelf handpoppen en een poppenkast te maken"
Price:€400 - €600
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 | 238 | 239 | 240 ... Next lot Last lot