First lot Previous lot Lot 233 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:233
Book nr:26021
Author:BUSONI, Rafaello (ill.) - DE COSTER, Charles
Title:Die Mär von Ulenspiegel und Lamme Goedzak
Town:Berlin
Publisher:Deutsche Buch-Gemeinschaft
Year:s.d.
Description:Gr. in-8°, 470 pp, mit dreizig Zeichnungen von Rafaello Busoni. Uitgeversband, rode sneden. Bijgevoegd: Otto Baumberger, XXIV Zeichnungen zum "Tyll Ulenspiegel" von Charles De Coster. Zürich, Selbstverlag Baumberger, 1967. In-4° (32 x 29 cm), linnen band, in beschermdoos + 1 andere in het Duits, met ill. in kleur (samen: 3 vol.)
Price:€40 - €80
First lot Previous lot ... 229 | 230 | 231 | 232 | 233 | 234 | 235 | 236 | 237 ... Next lot Last lot