First lot Previous lot Lot 225 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:225
Book nr:25692
Author:VERHEES, Lode
Title:De heldentocht van de Alexis
Publisher:De Sikkel
Year:1934
Description:In-4, 175 pp, met houtsneden van Mark Severin. Enkele roestvlekjes. Gebonden in 3/4 chagrin, rug verkleurd. Bijgevoegd: Anton van de VELDE. Halewyn. Antwerpen, Leeslust, 1929. 86 pp, met ill. van Elza van Hagendoren. Genaaid.
+ Theo Bogaerts. Het oog op den heuvel. Amsterdam, De Spieghel, 1928. In-8, 189 pp. Met houtsneden van Albert Droesbeke. Zwarte linnen band met goudopdruk (samen : 3 vol.)
Price:€20 - €30
Sellingprice:€20
First lot Previous lot ... 221 | 222 | 223 | 224 | 225 | 226 | 227 | 228 | 229 ... Next lot Last lot