First lot Previous lot Lot 212 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:212
Book nr:11981
Author:MAERLANT, Jacob van; DAVID, J. (ed)
Title:Rymbybel van Jacob van Maerlant, met voorrede, varianten van hss., aenteekeningen en glossarium
Town:Brussel
Publisher:M. Hayez
Year:1858/59
Description:3 vols. in-8, [6] + 593, [4] + 700, [4] + xxxv + [1] + 552 pp. Met een frontispice in chromolithografie. Met uitgebreid glossarium. Gebonden in half rood lederen banden, rug met ribben en titel verguld. Originele uitgeverskaften behouden
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 | 216 ... Next lot Last lot