First lot Previous lot Lot 211 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:211
Book nr:25063
Author:MAERLANT ; DE VRIES, Matthijs; VERWIJS, Eelco (ed.)
Title:Jacob van Maerlant's Spiegel Historiael, met de fragmenten der later toegevoegde gedeelten bewerkt door Philip Utenboreke en Lodewijc van Velthem
Town:Leiden
Publisher:E.J. Brill
Year:1863
Description:4 dln. in 3 vols. in-4, [4] + civ + 467, [4] + 432, [4] + 464 pp. Ontbreekt laatste deel (dat pas in 1879 uitkwam), enkele roestvlekjes. Gebonden in half chagrin, titel verguld op de rug
Note:Herkomst: August Ghesquiere Rolleghem - Emiel Lauwers van Ingelmunster. Belangrijke berijmde wereldkroniek omstreeks 1285 door van Maerlant samengesteld. Gebaseerd op het "Speculum Historale" door Vincentius van Beauvais. Heruitgave bewerkt door P. Utenbroeke en L. Van Veltem maar bezorgd door De Vries en Verwijs
Price:€90 - €120
First lot Previous lot ... 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 ... Next lot Last lot