First lot Previous lot Lot 207 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:207
Book nr:25684
Author:CONSCIENCE, Hendrik
Title:In 't wonderjaer [1566], historische tafereelen uit de XVIe eeuw
Publisher:we. Schoesetters
Year:1837
Description:In-8, 191 pp, het voorwoord is gesigneerd door de schrijver. Met 10 lithogr. platen b.t. Met watervlekken op meerdere bladen. Gebonden in half leder, voorste scharnier gebroken, wat verlies van leder bovenaan de rug
Note:Ex libris Carlo De Poortere
Price:€20 - €40
First lot Previous lot ... 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 ... Next lot Last lot