First lot Previous lot Lot 181 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:181
Book nr:25912
Author:[DEVOTIEPRENTJES]
Title:Verzameling van 112 devotieprentjes
Description:Verschillende formaten, sommige in kleur of op perkament. Vlaams 18de en 19de eeuw. Met oa 2 handgeschilderde canivets op perkament in goede staat, doodsprentjes uit begin 19de eeuw, met kanten randjes uit 19de eeuw, enz. Alles in één album
Price:€280 - €360
Sellingprice:€400
First lot Previous lot ... 177 | 178 | 179 | 180 | 181 | 182 | 183 | 184 | 185 ... Next lot Last lot