First lot Previous lot Lot 177 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:177
Book nr:12067
Author:DE BOEYE, Andreas, SJ
Title:Levens der gehouder persoonen die heylighlyck geleeft hebben, al-hoe-wel sy noch niet al in 't ghetal der Helighen gestelt en zyn
Publisher:Joan Cnobbaert
Year:1631
Description:In-4, [16] + 696 [i.e. 686] + [45 + 1 blanco] pp. Met gegrav. allegorische titel. Tekst in gotisch lettertype. Mispagineringen, enkele lichte roestvlekjes. Vol kartonnen band uit de tijd bedekt met papier met "bloem" motief, gladde rug met titel in inkt. Band wat sleets
Note:Eerste editie (?). Opgesteld volgens de kalender. Andries de Boeye (1572-1650) geboren te Veurne. BCNI n 8310. Backer-Sommervogel [S.J.] I, 1585, nr. 1
Price:€100 - €150
First lot Previous lot ... 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 | 181 ... Next lot Last lot