First lot Previous lot Lot 176 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:176
Book nr:25888
Author:[D'HERMAVILLE]
Title:L'Histoire de la vie et du ministere du B. Abbé Idesbalde sous Thierry d'Alsace qui contient les plus beaux evenemens du XII siècle
Publisher:J. Leonard
Year:1724
Description:In-8°, front. met portret van Idesbaldus door Picard, 48 + 398 pp. Met een uitv grav. die het ongeschonden lichaam van Idesbald laat zien, 457 jaar na zijn dood. Met mooie slotvignetten. Bleke marg. watervlekken op sommige bladen. Gebrocheerd, onafgesneden, kaft in fantasiepapier uit de tijd
Note:De auteur was kanunnik van Sint-Pieters in Leuze. Slechts 1 ex. in STCV
Price:€120 - €180
Sellingprice:€320
First lot Previous lot ... 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 | 179 | 180 ... Next lot Last lot