First lot Previous lot Lot 174 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:174
Book nr:25835
Author:CERISIERS, Réné de - VAN DEN HOUCKE, Carolus SJ (vert.)
Title:Het leven van de Heylige Nederlandsche Susanna, ofte Genoveva, Huys-vrouwe van den Doorluchtigen Palatyn Sifridus
Town:Gend
Publisher:Jan Gimblet
Year:1783
Description:In-8°, [16], 205, [2] pp. Titelvignet in houtsnede. Ontbreken pp. 21-28. Genaaid, onafgesneden, beduimeld kaftje, (achterkaft is weg). Slechts 1 ex. van deze editie in STCV (nl. in Stadsarchief van Oudenaarde)
Bijgevoegd: Sacrosancti et oecumenici Concilii Tridentini Paulo III. Julio III. et Pio IV Pontificibus Maiximis celebrati ... Brussel, Fricx, 1714. In-12°, 318, xc pp. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, rug versierd met goud,
Price:€90 - €160
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 170 | 171 | 172 | 173 | 174 | 175 | 176 | 177 | 178 ... Next lot Last lot