First lot Previous lot Lot 164 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:164
Book nr:25633
Author:[POSTKAARTEN VLAAMSE KUST]
Title:Le littoral Belge
Description:Prachtalbum in vol leder met goudopdruk uit de tijd. Bladen zijn met lithografische randen met zichten van Blankenberge en Oostende. In oorspronkelijke doos van de uitgever. Daarin 204 postkaarten van kust (vooral Oostende en Blankenberge) van eerste helft 20ste eeuw. Mooi stuk
Price:€240 - €360
First lot Previous lot ... 160 | 161 | 162 | 163 | 164 | 165 | 166 | 167 | 168 ... Next lot Last lot