First lot Previous lot Lot 15 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:15
Book nr:11593
Author:[BRUGGE] GALBERT van BRUGGE
Title:De moord op Karel de Goede: dagboek van de gebeurtenissen in de jaren 1127-1128
Publisher:Mercatorfonds
Year:1978
Description:In-4, 275 pp. met talrijke illustraties in kleur en z/w. Vertaald uit het Latijn door A. Demyttenaere. Iconografie door A. Derolez en L. Devliegher. Linnen uitgeversband met opdruk en stofwikkel. In originele etui.
Bijgevoegd: CAFMEYER, M., Van doop tot uitvaart, Brugge, 1958, in-8, 172 pp. met tal. ill. in z/w. Uitgeverskaft;
+ Roland PODEVIJN. Cercle Brugge 1899-1989 + Jubileumboek Cercle Brugge 1899-1999 + 19 andere werken over Brugge (architectuur, geschiedenis enz.)
(23 vols)
Price:€40 - €60
Sellingprice:€70