First lot Previous lot Lot 145 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:145
Book nr:6472
Author:[EX-LIBRIS]
Title:101 ex-librissen
Description:Album met 101 ex-librissen in verschillende technieken (etsen, houtgravures, litho's...) van o.a. Privat Livemont (2), Rassenfosse (5 etsen in potlood getekend), A. Grenelle (verschillende, vooral etsen en veel getekend in potlood), R. Devolder (ets met potlood getekend), H. Evenepoel, R. De Conick (ets met zicht torens Antwerpen), Severin (5 erotische etsen), Suzanne Codq (3 etsjes getekend in potlood) enz. Mooie verzameling samen in één album
Price:€140 - €200
First lot Previous lot ... 141 | 142 | 143 | 144 | 145 | 146 | 147 | 148 | 149 ... Next lot Last lot