First lot Previous lot Lot 128 from 471 Next lot Last lot
Lot nr:128
Book nr:25703
Author:PEETERS, Flor
Title:De orgelkunst in de Nederlanden
Publisher:Mercatorfonds
Year:1971
Description:In-4°, 343 pp met tal. ill. in kleur en z/w. Halfperkament met kleurstofwikkel. Bijgevoegd: map met 2 langspeelplaten. Samen in originele uitgeversetui.
Bijgevoegd: WANGERMEE - La musique Flamande dans la société des XVe et XVIe siècles. Bxl, Arcade, 1965. In-4°, 349 pp met tal. kleur en z/w illustraties. Linnen uitgeversband met stofwikkel (samen: 2 vol.)
Price:€20 - €40
Sellingprice:€40