First lot Previous lot Lot 116 from 470 Next lot Last lot
Lot nr:116
Book nr:25805
Author:DE MONT, Pol
Title:Pieter Breughel dit Le Vieux. Choix de 50 phototypies d'après ses oeuvres avec introduction par Pol De Mont
Town:Londres-Haarlem
Publisher:H. Kleinmann
Year:[1905]
Description:In-folio, 11 pp tekst, volledig met de 50 losse platen met hoogwaardige reproducties in fototypie. Plus 5 extra platen. Weinig marginale roestvlekjes. In bordeaux linnen bewaardoos. Verschenen in 10 afleveringen. Zeldzaam.
Bijgevoegd: Harold VAN DE PERRE. Bruegel, ziener voor alle tijden. Davidsfonds, 2007.
+ Léo VAN PUYVELDE. La peinture flamande au siècle de Bosch et Breughel. Paris, Elsevier, 1962. 492 pp, ill. in kleur (samen: 3 vol.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€30
First lot Previous lot ... 112 | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 ... Next lot Last lot