First lot Previous lot Lot 5 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:5
Book nr:25525
Author:[DEVOTIE]
Title:Heilige Ursula
Description:Devotieprentje geschilderd op perkament, omringd door kader in zilverdraad, daarrond een rand in zijde met geborduurd bloemwerk en een goudbandje. 18de eeuw. Ingelijst in kadertje in goud en zwart
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 ... Next lot Last lot