First lot Previous lot Lot 13 from 31 Next lot Last lot
Lot nr:13
Book nr:25505
Author:[MINIATUUR]
Title:Vlucht naar Egypte
Description:Franse miniatuur op perkament (19 x 14 cm), eind 15de eeuw. Centrale afbeelding (105 x 75 mm) stelt vlucht naar Egypte voor in een middeleeuws landschap met daarrond een zeer rijk versierde rand met bloemwerk en drie figuren (vogels en figuur 'half mens, half paard'). Iets gebruikssporen, mooie witte rand