First page Previous page Lots 521 to 540 from 1015 Next page Last page
 Lot nr  Author & priceTitle
Click to enlarge image 521 [DEVOTIEPRENT]

price: €180 - €260
S. Gregoriusbid
Click to enlarge image 522 [DEVOTIEPRENT]

price: €120 - €180
S. Jacobusbid
Click to enlarge image 523 [DEVOTIEPRENT]

price: €120 - €180
S. Laurentiusbid
Click to enlarge image 524 [DEVOTIEPRENT]

price: €120 - €180
S. Petrusbid
Click to enlarge image 525 [DEVOTIEPRENT]

price: €120 - €180
S. Ursulabid
Click to enlarge image 526 [DEVOTIEPRENT]

price: €200 - €300
Sancta Annabid
Click to enlarge image 527 [DEVOTIEPRENT]

price: €180 - €260
SS Trinitasbid
Click to enlarge image 528 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €90 - €160
S. Dominicus - Verrijsenis Christus en Hartje met Christus en engeltjesbid
Click to enlarge image 529 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €50 - €70
Verzameling van 5 ingelijste devotieprentjesbid
Click to enlarge image 530 [DEVOTIEPRENTJE]

price: €120 - €180
S. Jacobusbid
Click to enlarge image 531 [DEVOTIEPRENTJES]

price: €140 - €220
Kader met 10 devotieprentjesbid
Click to enlarge image 532 [DEVOTIEPRENTJES]

price: €600 - €900
Verzameling met 193 santjes, vooral bedevaarten en vooral 18de en 19de eeuwbid
Click to enlarge image 533 [DEVOTIEPRENTJES]

price: €200 - €300
Verzameling van 54 prentjesbid
Click to enlarge image 534 [DEVOTIEPRENTJES]

price: €200 - €300
Verzameling van 57 prentjesbid
Click to enlarge image 535 [DOODSBRIEVEN]

price: €240 - €300
Verzameling van 6 grote doodsbrievenbid
Click to enlarge image 536 [DOODSPRENTJES]

price: €40 - €60
Collectie van 252 doodsprentjesbid
 537 [DOODSPRENTJES]

price: €80 - €120
Verzameling van 404 doodsprentjesbid
Click to enlarge image 538 [HEILIG BLOED]

price: €120 - €180
Brugge H. Basilius Kapelle H. Dierbaer Bloed Jesu Christibid
Click to enlarge image 539 [HOUTSNEDEN]

price: €180 - €260
9 houtsneden uit Vlaamse postincunabelenbid
Click to enlarge image 540 [IVOOR]

price: €1500 - €1800
Corpus Christibid
First page Previous page 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 Next page Last page