First lot Previous lot Lot 55 from 1015 Next lot Last lot
Lot nr:55
Book nr:14140
Author:CLAUS, Hugo
Title:Van de koude grond
Publisher:Ziggurat
Year:1978
Description:In-4, 8 bladen facsimile van het handschrift van Hugo Claus. Met 6 afzonderlijke genummerde (83/100), getekende en gesigneerde litho's van Hugo Claus. Losbladig, in de uitgeverskaft met flappen
Note:Oplage van 100 genummerde en gesigneerde exx. en 10 exx. buiten reeks. Exemplaar n 83 getekend door Hugo Claus. Ref. Claus, voor twaalf lezers en een snurkende recensent, nr. 107
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 ... Next lot Last lot