First lot Previous lot Lot 54 from 1015 Next lot Last lot
Lot nr:54
Book nr:25008
Author:CLAUS, Hugo - CORNEILLE
Title:Paal en perk, gedichten van Hugo Claus bij tekeningen van Corneille
Town:Den Haag
Publisher:Bert Bakker / Daamen
Year:[1955]
Description:21 x 16 cm, 29 pp, met 11 tekeningen door Corneille. Genaaid, met klein mankement onderaan de rug. Met een mooie opdracht van de auteur aan Paul Citroen, gedateerd en gesigneerd. Ref. Slagter, tekst en beeld, p. 61 - Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, nr. 18.
Bijgevoegd: Folder over Hugo Claus, op blauw papier. In 1989 uitgegeven door NBLC.
+ Simon VINKENOOG. Uit de doeken. Baarn, De Boekerij. Met o.a. twee bijdragen over Hugo Claus. Samen: 3 stuks
Price:€30 - €50
First lot Previous lot ... 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 ... Next lot Last lot