First lot Previous lot Lot 51 from 1015 Next lot Last lot
Lot nr:51
Book nr:25367
Author:WAUTERS, Ignace-Lieven
Title:Nieuwen verlichter der konst-schilders, vernissers, vergulders en marmelaers
Town:Gend
Publisher:Philippe Gimblet en gebroeders
Year:1777
Description:2 vol. in-8, 263 + [9] ; 419 + [12] pp. Verlucht met 2 front. en 4 koperen platen b.t. Hs. herkomst uit de tijd op eerste titelblad, oude stempel en vlek op tweede titelblad. Kleine marginale watervlekken. Genaaid, onafgesneden, zwarte glanzende papieren kaften
Note:Vanderhaeghen, Bib. gantoise 5079. Interessant werk over bereiden van verven, haarkleuring, schilderkunst, schilderen op glas, pastel, levensbeschrijvingen van kunstschilders, vernissen, lakken, graveerkunst, esthetica, onderscheid tussen origineel of kopie enz.
Price:€120 - €180
Sellingprice:€260