First lot Previous lot Lot 50 from 1015 Next lot Last lot
Lot nr:50
Book nr:24562
Author:[VOLKSBOEK] GESSLER, dr. Jan (ed.)
Title:Virgilius. Facsimile van de oudste druk van het Vlaamse volksboek
Publisher:De Vlijt
Year:1950
Description:In-8°, 80 pp, ill. in tekst en buiten tekst. Met kanttekeningen bij de illustratie van de Nederlandse uitgaven door Fr. van den Wijngaert. Facsimile op glanzend papier, inleiding door Prof. Jan Gessler. Gebonden in rood half chagrin, rug verguld. Bijgevoegd: Em. van HEURCK. L'oeuvre des Folkloristes anversois. Anvers, Buschmann, 1914. In-4°, 52 pp, augmenté de 12 bois de Max Elskamp. Broché. Signé par l'auteur. + id. Les livres populaires flamands. Anvers, Buschmann, (1931). In-f°, 160 pp, ill. Tirage limité à 550 exx. dont 500 sur papier Supercalandré des Papeteries de Virginal, celui-ci étant le n° 347. Broché. (ensemble: 3 vols.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 ... Next lot Last lot