First lot Previous lot Lot 133 from 1015 Next lot Last lot
Lot nr:133
Book nr:24597
Author:TEIRLINCK, Herman
Title:Het Gevecht met de engel
Town:Brussel
Publisher:A. Manteau
Year:1952
Description:2 vol. in-8°. 251 + 260 pp.
Eén van de 55 luxe-exemplaren op Hollands Vergé Van Gelder en Zonen, dit is nr. XLIV. In losse katernen, met uitgeverskaften, samen in een kartonnen bewaardoos, wat vergeeld.
Bijgevoegd: De Man zonder lijf - Ave - Ik dien, met houtsneden van Frans Masereel. Antwerpen, De Sikkel, 1937-38. 3 vol. in-4°, 68 ; 56 ; 50 pp. Orig. edities, beperkte gen. oplages van 700 exemplaren, waarvan 600 op Satin Surfaced van Spalding en Hodge, dit zijn de nrs. 108 - 530 - 176. Genaaid, in uitgeverskaften
Price:€120 - €180
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 129 | 130 | 131 | 132 | 133 | 134 | 135 | 136 | 137 ... Next lot Last lot