First lot Previous lot Lot 701 from 1109 Next lot Last lot
Lot nr:701
Book nr:21168
Author:[GENT] DE NOTER, P.F. (?)
Title:Zicht op de drie torens te Gent
Description:Grote aquarel (31 x 45 cm) met zicht op de drie torens en met talrijke personages op de voorgrond. Begin 19de eeuw. Verzorgde eiken lijst en onder passe partout.
Price:€240 - €360
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 697 | 698 | 699 | 700 | 701 | 702 | 703 | 704 | 705 ... Next lot Last lot