First lot Previous lot Lot 698 from 1109 Next lot Last lot
Lot nr:698
Book nr:21169
Author:[GENT]
Title:Vue de l'eglise de St. Nicolas Gand
Description:Litho (34 x 46 cm) met de hand gekleurd in de tijd. Getekend 'P.F. De Noter 1816' links onder beeld. Drie marges aangezet zonder beeldverlies. Ingelijst in acajoulijst
Price:€180 - €260
Sellingprice:€240
First lot Previous lot ... 694 | 695 | 696 | 697 | 698 | 699 | 700 | 701 | 702 ... Next lot Last lot