First lot Previous lot Lot 1 from 93 Next lot Last lot
Lot nr:1
Book nr:18204
Author:ALKEMADE, Cornelis van (ed.)
Title:Hollandse jaar-boeken of Rijm-kronijk van Melis Stoke. Behelsende de geschiedenisse des lands, onder de princen van het eerste Huis, tot den jare 1305. Met de afbeeldingen van alle de Hollandse graven, geschetst naar de aaloude schilderyen der karmeliten te Haarlem nevens verscheide egte bylagen, ... mitsgaders de beeldenisse van heer Gerard van Velsen, en andre oude frayigheden, noit te voren in't ligt gebragt.
Town:Leyden
Publisher:Johannes du Vivie en Isaak Severinus
Year:1699
Description:In-folio, [6], 24, 266, [62] pp. Volledig met 35 gegraveerde platen (portretten van de graven van Holland ten voeten uit, portret van Gerard van Velsen in medaillon). Enkele roestvlekken. Gebonden in perkamenten band uit de tijd, met vlekken, roodbespikkelde sneden. Titel in inkt op de rug
Note:Brunet V, 548 ; Lipperheide 25. Provenance: Th. de Jonghe (heraldisch ex libris)
Price:€950
First lot Previous lot 1 | 2 | 3 | 4 | 5 ... Next lot Last lot