First lot Previous lot Lot 12 from 22 Next lot Last lot
Lot nr:12
Book nr:2566
Author:[MINIATURES]
Title:Sint Petrus, Sint Paulus en een vrouwelijke Heilige met palm in hand + boek Saint Peter, Saint Paul and a saint's figure
Description:Drie miniaturen, uitgesneden uit een Noord-Italiaans getijdenboek op perkament uit de tweede helft 15de eeuw. De afmeting is ca 40 x 30 mm. Samen in vergulde lijst en passe-partout.
Three miniatures, cut from a North Italian book of hours on vellum, from the second part of the 15 th century. Dimensions: 40 x 30 mm. In a passe-partout and gilt frame
Note:Deze zeer elegante miniaturen zijn in een stijl verwant aan die van Girolamo de Cremona (1458-83) die vooral werkzaam was in VenetiŽ.
Very elegant miniatures in a style resembling Girolamo de Cremona (1458-83), who worked mainly in Venice.
Levi d'Ancona: Lombard School, 1970 p 61/76
Price:€3200