First lot Previous lot Lot 65 from 100 Next lot Last lot
Lot nr:65
Book nr:6420
Author:KRUL, Jan Harmenszoon
Title:Minne-spiegel ter Deughden - Celion en Bellinde: Pastorel Bly-eyndt-spelghetrocken uit de Fransche Astrea
Town:Amsterdam,
Publisher:Cornelis Dankertsz van Zeevenhoven,
Year:1639.
Description:In-4, [12], 271 + 232 pp. Allegorische titel (nagekleurd) en 20 fijne kopergravures (waarvan 16 emblematische). Bevat muziekdruk. Mooi exemplaar, maar de katernen F tot L hebben weinig sporen van oude waterschade. Scharnier van de titelpagina en hoekje van blad Ggg gerestaureerd.
Gebonden in volle ivoorkleurige perkamenten band uit de tijd, kleine blindstempeling op de platten, rug met vijf nerven, titel in inkt op de rug.
Note:Eerste editie. Zie: Praz p. 389 en Landwehr 124a.
Herkomst: afgevoerd van de Koninklijke Bibliotheek in den Haag (stempel op de titel).
Price:€800
First lot Previous lot ... 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 ... Next lot Last lot